VC.T 160404 Cb7010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VC.T 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | VC.T 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 240 m/min |
| Laatu/tyyppi | CB7010 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 70 - 180 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261458CB7010 |
|---|---|
| EAN | 4045197671745 |