VB.T 160408 Hb7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VB.T 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | VB.T 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGT 160408 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 350 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7310 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 4 mm |
| Toleranssi | G |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261234HB7310 |
|---|---|
| EAN | 4045197696281 |