VB.T 160408 Hb7010-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261234HB7010-2
- Varastotilanne
- 321kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VB.T 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | VB.T 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160408 |
| Syöttö f | 0.08 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261234HB7010-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515022217 |