VB.T 160404 Hb7035-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G261232HB7035-2
- Varastotilanne
- 359kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
VB.T 160404Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160404 |
| Laatu/tyyppi | HB725-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160404 |
| Syöttö f | 0.08–0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen lastuaminen; vaativa katkonainen lastuaminen; vaativa katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80–290 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3–2 mm |
| Toleranssi | M |
| Profiili | Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261232HB7035-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515022194 |