VBMT 160408 Ca525
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VBMT 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT160408 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160408 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkova lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 330 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA525 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261184CA525 |
|---|---|
| EAN | 4960664682577 |