VBMT 160404 Ccx
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VBMT 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | VBMT 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT 160404 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBMT160404 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | PP |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140–300 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 1 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CCX |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261182CCX |
|---|---|
| EAN | 4960664912148 |