Vaihtoteräpala sorvaukseen G
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
2 leikkuusärmällä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | VBGW 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 160408 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | BU7220 |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.03 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VBGW 160408 |
| Syöttö f | 0.04 - 0.12 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.12 mm |
| Leikkuusuhde | kevyt katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen; kevyt katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen; kevyt katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 160 m/min |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.03 - 0.12 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | G |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265469G |
|---|---|
| EAN | 4045197895721 |