VNMG 160408 Pr005s
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VNMG 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | VNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | CA6525 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.15 mm/v |
| Lastunmurtaja | MU |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30–90 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR005S |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5–4 mm |
| Pinnoite | Megacoat Hard |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251824PR005S |
|---|---|
| EAN | 4960664836826 |