VNMG 160408 Ca6525
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VNMG 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | VNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | CA6525 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.35 mm/v |
| Lastunmurtaja | MS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–220 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA6525 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.75–2.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251824CA6525 |
|---|---|
| EAN | 4960664472161 |