VNMG 160404 Pv720
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VNMG 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Teräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | VNMG 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160404 |
| Laatu/tyyppi | PR005S |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160404 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | PQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110 - 520 m/min |
| Laatu/tyyppi | PV720 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | Cermet |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–2,5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251752PV720 |
|---|---|
| EAN | 4960664726455 |