VNMG 160404 Hbt020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VNMG 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | VNMG 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160404 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNMG 160404 |
| Syöttö f | 0.1–0.45 mm/k |
| Lastunmurtaja | PM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–280 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö – viimeistely; Karkea työstö – viimeistely; Karkea työstö – viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,8–4 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251828HBT020 |
|---|---|
| EAN | 4062406256722 |