VNGA 160408 KBN35M Me
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-teräpalat.
Rakenne
MultiEdge; 2 tai 3 särmää per teräpala.
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-vaihtopalaterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | VNGA 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNGA 160408 |
| Usp2 | CBN (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | KBN35M |
| Laatu/tyyppi | KBN35M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VNGA 160408 |
| Syöttö f | 0.1–0.2 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | KBN35M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | ME |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255683ME |
|---|---|
| EAN | 4960664544844 |