TCMT 16T304 Hb7140-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TCMT 16T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | TCMT 16T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T304 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T304 |
| Syöttö f | 0,1–0,3 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70–260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–1,5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T304 |
| Porakäyttö | katkoava lastuaminen |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VS |
| Musta | HB7140-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260956HB7140-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197819314 |