TCMT 110204 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TCMT 110204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpala |
|---|---|
| Usp1 | TCMT 110204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204; TCMT 110204; TCMT 110204 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa intermittoiva; vaativa intermittoiva; vaativa intermittoiva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Porakäyttö | vaativa intermittoiva |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260952HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197874665 |