TC.T 110204 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260982HB7035-1
- Varastotilanne
- 1091kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TC.T 110204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TC.T 110204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 320 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Porakäyttö | vaativa ajoittainen |
| Profiili | Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260982HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197874672 |