TC.T 110202 Hu7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TC.T 110202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110202 |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCGT 110202 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 350 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU7310 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö; Hienotyöstö; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea-/hienotyöstö; Karkea työstö; Hienotyöstö; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea-/hienotyöstö; Karkea työstö; Hienotyöstö; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea-/hienotyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 4 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuu |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Kuivakoneistus | soveltuu |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260980HU7310 |
|---|---|
| EAN | 4045197670885 |