TC.T 110202 Hb7140-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260980HB7140-1
- Varastotilanne
- 159kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TC.T 110202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110202 |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110202 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110202 |
| Porakäyttö | katkoava lastuaminen |
| Profiili | Karkea työstö viimeistelytyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VM |
| Musta | HB7140-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260980HB7140-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197819338 |