TCMT 16T308 Hb7140-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TCMT 16T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TCMT 16T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Syöttö f | 0.1–0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5–2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Porakäyttö | katkoava lastuaminen |
| Profiili | Karkea työstö viimeistelytyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260988HB7140-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197819369 |