TCMT 16T308 Hb7035-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260988HB7035-2
- Varastotilanne
- 746kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TCMT 16T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TCMT 16T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Syöttö f | 0.08 - 0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkoksellinen; vaativa katkoksellinen; vaativa katkoksellinen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 290 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | karkea- ja viimeistelykoneistus; karkea- ja viimeistelykoneistus; karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260988HB7035-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515021777 |