Vaihtoterä sorvaukseen Hb725-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TCMT 110208Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110208 |
| Laatu/tyyppi | HB725-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110208 |
| Syöttö f | 0,05–0,5 mm/k |
| Lastunmurtaja | UM1 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva leikkaus; katkaiseva leikkaus; katkaiseva leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–250 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB725-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–4 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260984HB725-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406765781 |