TCMT 110204 Hbt130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TCMT 110204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | TCMT 110204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Syöttö f | 0,05–0,35 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus hienokoneistukseen; Karkeakoneistus hienokoneistukseen; Karkeakoneistus hienokoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,3–2,5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G261012HBT130 |
|---|---|
| EAN | 4062406257507 |