Positiiviset kääntöterät TPGT16T304-SS NS9530 TPGT110204-SS GH330
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6808923
- Varastotilanne
- 40kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Pinnoite | TiCNO |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | GH330 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Posi-SS |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.11" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.094" |
| Materiaali | M |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0031 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0078 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0196" |
| Pakkauspaino | 0.0529 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | Posi-SS |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiCNO |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | GH330 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6808923 |
|---|---|
| EAN | 4543885089235 |
| Valmistajan tuotenumero | 6808923 |