TNMG 160408 Pdl010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TNMG 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| Usp1 | TNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408 |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | AH |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katko; katko; katko |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 200–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | PDL010 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea-/hienotyöstö; Karkea-/hienotyöstö; Karkea-/hienotyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1–3,5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251583PDL010 |
|---|---|
| EAN | 4960664848645 |