TNMG 160408 Ca4515
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TNMG 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| Usp1 | TNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.05–0.7 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | STD |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110–360 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA4515 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251583CA4515 |
|---|---|
| EAN | 4960664600311 |