TNMG 160404 Ca315
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TNMG 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | TNMG 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | KG |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–350 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA315 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö/viimeistely; Karkeatyöstö/viimeistely; Karkeatyöstö/viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–3,6 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251582CA315 |
|---|---|
| EAN | 4960664799725 |