TNMG 160404 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TNMG 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TNMG 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404; TNMG 160404; TNMG 160404 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Syöttö f | 0.1–0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3–2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Porakäyttö | vaativa ajoittainen |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251432HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197874733 |