TNGA 160404 PT600M Gg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut keraamiset vaihtopalaterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | TNGA 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNGA 160404 |
| Usp2 | Keraami (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | PT600M |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNGA 160404 |
| Syöttö f | 0.15–0.4 mm/k |
| Lastunmurtaja | T02025 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–550 m/min |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeasta viimeistelyyn; karkeasta viimeistelyyn; karkeasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | Keraami |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Käyttöalue | GG |
| Lastunmurtaja | T02025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255842GG |
|---|---|
| EAN | 4960664546350 |