Vaihtopala sorvaukseen Bk8430
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TOGX 090202 neutraali W57Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | TOGX 090202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOGX 090202 |
| Usp2 | neutraali |
| Tuotenimen attribuutti | W57 |
| Lastukulma | 14 astetta |
| Laatu/tyyppi | BK8430 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TOGX 090202 |
| Syöttö f | 0,1–0,3 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–300 m/min |
| Laatu/tyyppi | BK8430 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–1,5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Toissijainen käyttö | M; M; M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 120–180 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G268866BK8430 |
|---|---|
| EAN | 4047109201514 |