TDAT 070101
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TDAT 070101Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TDAT 070101 |
| Laatu/tyyppi | HB7035 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TDAT 070101 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.23 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.23 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 140 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7125-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö – viimeistely; Karkea työstö – viimeistely; Karkea työstö – viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.23 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Kuivakoneistus | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268620 |
|---|---|
| EAN | 4062406057770 |