TCMT 16T308
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TCMT 16T308Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| Usp1 | TCMT 16T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308; TCMT 16T308; TCMT 16T308 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.25 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308; TCMT 16T308; TCMT 16T308 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260958 |
|---|---|
| EAN | 4069515021531 |