TCMT 16T304 Hb7010-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260956HB7010-2
- Varastotilanne
- 674kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TCMT 16T304Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | TCMT 16T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T304 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T304 |
| Syöttö f | 0,07–0,25 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–500 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–1,5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260956HB7010-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515021432 |