TCMT 110204 Hb7140-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260952HB7140-2
- Varastotilanne
- 419kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TCMT 110204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpala |
|---|---|
| Usp1 | TCMT 110204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204; TCMT 110204; TCMT 110204 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260952HB7140-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263329619 |