TCMT 110202 Hb7010-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260950HB7010-2
- Varastotilanne
- 504kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TCMT 110202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | TCMT 110202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110202 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110202 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 500 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelytyöstö; Viimeistelytyöstö; Viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260950HB7010-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515021258 |