TC.T 16T304
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TC.T 16T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T304 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T304 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkaisu, ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–2,5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T304 |
| Porakäyttö | katkaisu, ajoittainen |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260986 |
|---|---|
| EAN | 4045197819352 |