TC.T 110204 Hb725-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260982HB725-1
- Varastotilanne
- 1073kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TC.T 110204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TC.T 110204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | UM1 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 250 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 110204 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | HB725-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260982HB725-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406765774 |