TCMT 16T308 Hb725-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TCMT 16T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TCMT 16T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | UM1 |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 250 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB725-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260988HB725-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406765804 |