TCMT 16T308 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260988HB7035-1
- Varastotilanne
- 407kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TCMT 16T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TCMT 16T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Syöttö f | 0.1–0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa jaksottainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–320 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5–2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCMT 16T308 |
| Porakäyttö | vaativa jaksottainen |
| Profiili | Karkea työstö viimeistelytyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260988HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197874726 |