Sorvauksen vaihtopala G
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
3 teräsärmää.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCGW 16T308 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | BU7220 |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.03 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TCGW 16T308 |
| Syöttö f | 0,04–0,12 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,12 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa jaksoittainen; keskiraskas jaksoittainen; jatkuva; vaativa jaksoittainen; keskiraskas jaksoittainen; jatkuva; vaativa jaksoittainen; keskiraskas jaksoittainen; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–160 m/min |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; rouhinnasta viimeistelyyn; rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0,03–0,12 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | G |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265454G |
|---|---|
| EAN | 4045197895677 |