Positiiviset kääntöterät 3QP-TPGT110308-HS BR35F 3QP-TPGT110304-HS BXA10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6843690
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterät | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | H |
| Luokka | BXA10 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Posi-HS |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.134" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0039" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset kääntöterät |
| Lastunmurtaja | Posi-HS |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXA10 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6843690 |
|---|---|
| EAN | 4543885896000 |
| Valmistajan tuotenumero | 6843690 |