TNMG 160408 Ca025p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TNMG 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | TNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.13 - 0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | PQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkova lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 105 - 435 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2.5 mm |
| Pinnoite | CVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA025P |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251474CA025P |
|---|---|
| EAN | 4960664857609 |