TNMG 160408 Ca510
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TNMG 160408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| Usp1 | TNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | PS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 450 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA510 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 4.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251583CA510 |
|---|---|
| EAN | 4960664699209 |