TNMG 160408 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G251434HB7020-2
- Varastotilanne
- 251kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TNMG 160408Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TNMG 160408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408; TNMG 160408; TNMG 160408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408; TNMG 160408; TNMG 160408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkova leikkaus; katkova leikkaus; katkova leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 160–400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160408; TNMG 160408; TNMG 160408 |
| Porakäyttö | katkova leikkaus; katkova leikkaus; katkova leikkaus |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Musta | HB7020-2; HB7020-2; HB7020-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251434HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515017909 |