TNMG 160404 Ca6525
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TNMG 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Teräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | TNMG 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | MQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | lastuaminen katkonainen; lastuaminen katkonainen; lastuaminen katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 220 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA6525 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251472CA6525 |
|---|---|
| EAN | 4960664513185 |