TNMG 160404 Pr015s
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
TNMG 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | TNMG 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.18 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MU |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 25 - 70 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR015S |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 3.5 mm |
| Pinnoite | Megacoat Hard |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251582PR015S |
|---|---|
| EAN | 4960664837502 |