TNMG 160404 Hb7130-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G251432HB7130-2
- Varastotilanne
- 118kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
TNMG 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | TNMG 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404; TNMG 160404; TNMG 160404 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TNMG 160404 |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva lastuaminen, ajoittainen; katkaiseva lastuaminen, ajoittainen; katkaiseva lastuaminen, ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80–270 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea koneistus – viimeistelykoneistus; karkea koneistus – viimeistelykoneistus; karkea koneistus – viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,3–2 mm |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G251432HB7130-2 |
|---|---|
| EAN | 4062406750008 |