Negatiiviset kääntöteräpalat TNMG110412E-TM AH8015 TNMG110408E-TM AH8015
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6762130
- Varastotilanne
- 20kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH8015 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Nega-TM |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0314 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.089" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 60 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | P |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0079 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0196 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0393" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöteräpalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | Nega-TM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Materiaalille (ensisijainen) | S - Superseokset |
| Laatu/tyyppi | AH8015 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6762130 |
|---|---|
| EAN | 4543885914865 |
| Valmistajan tuotenumero | 6762130 |