Positiiviset kääntöterät SPMN120308 NS9530 SPGN090304 LX11
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6807046
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | LX11 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-LX11 |
| Päävapautuskulma (AN) | 11 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 3/8" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 90 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0,0008" |
| Pakkauspaino | 0.0529 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | Keramiikka |
| Lastunmurtaja | FT-LX11 |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiN |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | LX11 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6807046 |
|---|---|
| EAN | 4543885070462 |
| Valmistajan tuotenumero | 6807046 |