SCMT 120408 Hb7140-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SCMT 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Syöttö f | 0,1 - 0,3 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2 - 1,5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260750HB7140-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263314851 |