SCMT 120408 Hb7120-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260750HB7120-1
- Varastotilanne
- 321kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
SCMT 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 290 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Porakäyttö | jatkuva |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VS |
| Musta | HB7120-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260750HB7120-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197818287 |