SCMT 120408 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SCMT 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.2 mm/v |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö viimeistelyyn; Karkeatyöstö viimeistelyyn; Karkeatyöstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Porakäyttö | vaativa katkonaistyöstö |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260750HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197948519 |